Posted by admin | January - 11 - 2018 | Comments Off

Czy istotnie restauracja to odpowiedni biznes?

Dużo osób chciałoby założyć restaurację – jednak zapewne każdy wie, iż założenie lokalu to znaczny wydatek. A poza tym, zasadniczo sytuacja jest taka, że lokale gastronomiczne padają dużo częściej, niż firmy działające w jakichś innych branżach. No cóż, to tak czy siak nie powinno oznaczać, iż w każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeżeli tak myślimy, tak naprawdę nawet nie powinniśmy otwierać restauracji. To nie ma sensu! Pozytywne podejście to podstawa, pracownicy i goście umieją to doskonale wyczuć.
- odnajdź niszę. Zatem chociaż w dalszym ciągu kuchnia turecka albo włoska są u nas szalenie popularne, to jednak prawda jest taka, iż bez dwóch zdań warto oglądać się za nieco mniej popularnymi typami. Może kuchnia ukraińska czy skandynawska są OK?
- w żadnym razie nie oszczędzaj na jedzeniu. I tak narzut na jedzeniu jest spory, toteż nie ma większego sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, przecież nie o to się rozchodzi w jedzeniu, lecz nierzadko jest tak, że potrawy są śmiesznie nieduże.
źródło: portal

Podobne wpisy:

Comments are closed.